- Bednarska - Wodna

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Lokale usługowe nad rzeką

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy budowę i sprzedaż mieszkań oraz lokali usługowych ostatniego etapu odbudowy kwartału Rybacka/Bednarska/Wodna.

Kamienice powstaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Elbląga - „Starym Mieście”. Do tej pory w tej dzielnicy wybudowaliśmy kilkadziesiąt kamienic z elewacjami utrzymanymi w historycznym charakterze, w tym kilka jest rekonstrukcją najpiękniejszych przedwojennych zabytków. Dodatkowo nigdy nie zawodzimy i oddajemy budynki do użytkowania we wcześniej ustalonym terminie.

Ukończenie budowy kamienic przy ulicy Bednarskiej 1-6 Wodnej 87, 88 planujemy pod koniec listopada 2021 roku. Termin przekazania kluczy nowym właścicielom to grudzień 2020. Budynki znajdują się tuż obok bulwaru Augusta, promenady nad rzeką Elbląg i placu katedralnego – ulubionych terenów niedzielnych spacerów Elblążan. Jest to świetne miejsce na działalność usługową - restaurację lub pub.

Po szczegółowe informacje Zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem