- Bednarska 7-9

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań III etapu odbudowy ul. Rybackiej/Bednarskiej .

Kamienice z windą powstaną w bardzo atrakcyjnej i modnej lokalizacji Elbląga - „Starym Mieście”, która pięknieje z każdym powstającym budynkiem. Zakład Usług Budowlanych "Mytych" najbardziej z lokalnych firm przyczynił się , do odtworzenia najładniejszej przedwojennej dzielnicy w naszym mieście. Wybudowaliśmy kilkadziesiąt kamienic z elewacjami utrzymanymi w historycznym charakterze, w tym kilka jest rekonstrukcją najpiękniejszych przedwojennych zabytków. Dodatkowo nigdy nie zawodzimy i oddajemy budynki do użytkowania we wcześniej ustalonym terminie.

Ukończenie kamienic przy ulicy Bednarskiej 7-9 planujemy pod koniec czerwca 2020 roku. Budynki znajdują się tuż obok bulwaru Augusta, promenady nad rzeką Elbląg i placu katedralnego – ulubionych terenów niedzielnych spacerów Elblążan.

Zaprojektowaliśmy 16 ustawnych mieszkań, od 35m2 dwupokojowych do 82m2 trzypokojowych mieszkań. Z każdym wybudowanym kwartałem elbląska starówka przyciąga coraz więcej mieszkańców.

Zapraszamy po szczegółowe informacje do Biura Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu, od  poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem