- Brama na Modrzewinę (Budynek D)

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Brama na Modrzewinę (budynek D)

Tabela lokali

Rozpoczęliśmy budowę czwartego - ostatniego budynku mieszkalnego w inwestycji Brama na Modrzewinę. Jego ukończenie planujemy na koniec sierpnia 2019 roku.

Budynek będzie miał 8 kondygnacji. Kierując się wieloletnim doświadczeniem na rynku deweloperskim oraz opiniami naszych klientów zaprojektowaliśmy 24 ustawne i funkcjonalne mieszkania, 2- oraz 3- pokojowe.

Każde będzie posiadało przypisaną komórkę lokatorską oraz balkon lub wydzielony ogródek w przypadku lokali na parterze.

Powstanie 10 odrębnych garaży, które będzie można zakupić w pierwszej kolejności do największych mieszkań. Dodatkowo w pobliżu budynku powstaną miejsca parkingowe.Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja. Kompleks Brama na Modrzewinie znajduje się przy największym w mieście centrum handlowym - CH Ogrody i niedaleko od ważnych dla każdej rodziny instytucji: żłobka, przedszkola, 2 szkół podstawowych oraz gimnazjum. Jest stąd bardzo szybki wyjazd w kierunku Gdańska przez most Unii Europejskiej.

Mieszkania i lokale usługowe, tak samo jak we wszystkich naszych realizacjach, są sprzedawane wraz z pełną własnością gruntu pod budynkiem, a nie tylko w użytkowaniu wieczystym.

Zainteresowanych zakupem mieszkań zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu, od  poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem