- Brama na Modrzewinę C

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Brama na Modrzewinę (budynek C)

Tabela lokali

Wszystkie mieszkania w budynku C są już sprzedane. Zapraszamy do zakupu/rezerwacji mieszkań w budynku D, który zostanie ukończony na wiosnę 2019.

Rozpoczęliśmy budowę trzeciego budynku mieszkalnego na Bramie na Modrzewinę. Jego ukończenie planujemy na koniec października 2018 roku.

Budynek będzie miał 11 kondygnacji i 29 mieszkań. Kierując się wieloletnim doświadczeniem na rynku deweloperskim oraz opiniami naszych klientów zaprojektowaliśmy ustawne i funkcjonalne mieszkania. Każde będzie posiadało balkon oraz przypisaną komórkę lokatorską, a te na ostatnim piętrze duże tarasy wygodne do podziwiania pięknej okolicy Modrzewiny. Do lokali 4 pokojowych będą przypisane zadaszone miejsca parkingowe. Dla wygody mieszkańców w budynku znajdzie się szybkobieżna winda.

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja. Kompleks Brama na Modrzewinie znajduje się przy największym w mieście centrum handlowym - CH Ogrody i niedaleko od ważnych dla każdej rodziny instytucji: żłobka, przedszkola, 2 szkół podstawowych oraz gimnazjum. Jest stąd bardzo szybki wyjazd w kierunku Gdańska przez most Unii Europejskiej.

Tuż obok znajduje się Modrzewina - idealny teren rekreacyjny na spacery z kijkami nordic walking lub z psem. Zimą jest to jedno z nielicznych miejsc w Elblągu, gdzie biegacze mogą się cieszyć świeżym powietrzem bez smogu.

Nasze nowe mieszkania mogą wziąć udział w programie rządowych dopłat MDM 2018. Będzie to już ostatni nabór na program MDM. Pieniądze dostępne w poprzednich edycjach rozeszły się bardzo szybko, dlatego chętni powinni składać wnioski w ciągu pierwszych dni stycznia 2018, a już w tym roku przygotować dokumenty.

Mieszkania i lokale usługowe, tak samo jak we wszystkich naszych realizacjach, są sprzedawane wraz z pełną własnością gruntu pod budynkiem, a nie tylko w użytkowaniu wieczystym. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem