- Stare Miasto

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Stare Miasto - Rybacka-Wodna-Bednarska -

Tabela lokali

Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań i lokali usługowych  w kwartale ulic: Rybacka/Wodna /Bednarska w Elblągu

Nowe kamienice pierwszego etapu budowy przy ulicach: Rybackiej 40-47 i Wodnej 83-86, powstaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Starego Miasta, z widokiem na plac katedralny z fontanną i rzekę Elbląg.

Estetyka elewacji jest utrzymana w historycznym stylu choć nie zabraknie nowoczesnych elementów, Wykończenie wewnętrznego podwórka nawiązuje do klimatu przedwojennego starego miasta i niewątpliwą zaletą jest realizacja całego kwartału przez jednego dewelopera .

W kamienicach znajdą się mieszkania od 39 do 172m2, każde ma w standardzie balkon lub loggię oraz przynależną komórkę lokatorską w cenie. A dla osób pragnących podziwiać Stare Miasto z wyższej perspektywy proponujemy dwupoziomowe mieszkania na górnych kondygnacjach z dużymi tarasami.

W budynku w części podziemnej znajdzie się również pierwszy na Starym Mieście garażowiec z miejscami postojowymi dla naszych klientów. Standardem natomiast będą windy w każdej klatce ułatwiające dostęp do wszystkich kondygnacji, łącznie z garażowcem.

Przekazanie kluczy nowym mieszkańcom kamienic przy ul. Rybackiej 40-47 i Wodnej 83-86 nastąpi w listopadzie 2017 roku.

W II etapie odbudowy tego kwartału planujemy rekonstrukcję perły elbląskiej secesji  kamienicy przy ul. Rybackiej 37.

Rybacka 37

Zainteresowanych nabyciem lokali mieszkalnych lub usługowych zapraszamy do biura sprzedaży mieszczącego się przy ul. Żyrardowskiej 83 C w Elblągu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem