- Brama na Modrzewinę

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Tabela lokali

Ukończyliśmy budowę drugiego etapu Bramy na Modrzewinę, najwyższego budynku mieszkalnego w Elblągu - 15 kondygnacji nadziemnych.

W sprzedaży zostało już ostatnie mieszkanie !

Istnieje możliwość zobaczenia go na żywo – w tym celu zapraszamy do umówienia się na indywidualne spotkanie, dzwoniąc na numer:   55 611 01 85.

Brama na Modrzewinę to nowoczesna architektura połączona z funkcjonalnością. Lata doświadczenia na rynku deweloperskim pozwalają nam budować dobrze zaprojektowane lokale z gwarancją solidnego wykonania i w atrakcyjnych cenach. Z balkonów i tarasów ostatnich pięter, przy porannej kawie oraz wieczornej lampce wina będzie można podziwiać Zalew Wiślany lub panoramę Elbląga. Mieszkania na pierwszym piętrze będą posiadały własne ogródki idealne dla uprawy ziół lub letniej altanki. Interesującym rozwiązaniem jest zielone patio dostępne jedynie dla mieszkańców Bramy. Charakterystyczne dla budynku będą duże balkonowe okna, dzięki temu mieszkania będą bardzo widne.

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się tuż przy Centrum Handlowym Ogrody i niedaleko od ważnych instytucji dla każdej rodziny: żłobka, przedszkola, 2 szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Znalazło się się tam 64 mieszkań i 8 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz podziemny garażowiec. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do Biura Sprzedaży firmy przy ulicy Żyrardowskiej 83c.

Mieszkania i lokale usługowe, tak samo jak we wszystkich naszych realizacjach, są sprzedawane wraz z pełną własnością gruntu pod budynkiem, a nie tylko w użytkowaniu wieczystym.

Ukończenie inwestycji 31 stycznia 2017 roku.

Wizualizacja przykładowego mieszkania z widokiem na CH Ogrody:

 

Wizualizacja klatek w budynku B:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem