MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

To był dobry rok

28 grudzień

Mija kolejny, już 28 rok  naszej działalności. Możemy zaliczyć go do udanych. Udało nam się zakończyć kilka ważnych z naszego punktu widzenia realizacji a inne rozpocząć.

Zakończyliśmy m.in. remont budynku dawnego Gimnazjum, będący drugim etapem modernizacji Muzeum  Archeologiczno-Historycznego w Elblągu, ważnej instytucji kulturalnej dla naszego regionu. Po sąsiedzku rozpoczęliśmy remont Biblioteki Elbląskiej i dzięki wyśmienitej pogodzie udało się wykonać pełną wymianę pokrycia dachów oraz większą część elewacji i zagospodarowania dziedzińca.

Mieszkańców naszego regionu zapraszamy na wycieczkę do Gładysz, gdzie nasza firma realizuje odbudowę pięknego barokowego pałacu, dawnej rezydencji rodziny Dohnów. Uczestnictwo w tego typu realizacjach daje nam dużą satysfakcję pomimo, że to wyjątkowo wymagające wyzwania.

Oprócz tego oczywiście jako deweloper realizujemy obecnie dwa przedsięwzięcia, budynek „D” Bramy na Modrzewinę w Elblągu oraz drugi budynek osiedla Dworcowa w Nowym Dworze Gdańskim. W obu przypadkach na dzień dzisiejszy wykonaliśmy etapy robót przewidziane w harmonogramie na koniec lutego 2019 r. co wydaje się być wyjątkiem patrząc na obecną sytuację rynku deweloperskiego nie tylko w Elblągu.  Zatem nasi klienci mogą być pewni dotrzymania terminów odbioru kluczy do swoich przyszłych mieszkań.

Możemy również z  zadowoleniem poinformować, że w grudniu otrzymaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę dalszej zabudowy Starego Miasta w Elblągu w rejonie ulic Rybackiej – Bednarskiej. W ramach tego przedsięwzięcia wykonamy rekonstrukcję jednej z najwspanialszych kamienic Starego Miasta w Elblągu, secesyjnej kamienicy przy ul. Rybackiej 37. Prace powinny rozpocząć się na początku przyszłego roku aby  pod jego koniec zakończyć realizację. Chętnych nabycia nieruchomości w tej wyjątkowej części Elbląga już teraz zapraszamy do siedziby naszej firmy.

Podsumowując możemy rzeczywiście powiedzieć, że z naszej perspektywy był to dobry rok, chociaż przyszły patrząc na nasze zamierzenia zapowiada się równie pozytywnie.


Życzymy wszystkim naszym klientom, Inwestorom, pracownikom oraz zwolennikom naszej firmy wszystkiego najlepszego w przyszłym, 2019 roku.


Zarząd Spółki

ulica Rybacka 37 przed II wojną światową

Secesyjny budynek przy ulicy Rybackiej 37 - zdjęcie przedwojenne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem