MYTYCH zakład usług budowlanych

Menu

Zadzwoń

55 611 01 85

pon-pt: 700-1500

Wszystkie mieszkania sprzedane!

26 marzec

Miło jest nam poinformować, że ostatnie mieszkanie w budynku C zostało sprzedane jeszcze przed ukończeniem budowy, które planujemy na październik 2018 roku. Szybkość z jaką  sprzedały się mieszkania w nowym bloku, przeszła nasze oczekiwania.


Brama na Modrzewinę jest inwestycją w doskonałej lokalizacji – blisko do sklepów: Centrum Handlowego Ogrody, dyskontów, jak i lokalnych sklepików spożywczych otwartych w każdą niedzielę. Jest świetnie skomunikowana z centrum miasta ok. 5 min. samochodem lub 10 min. komunikacją miejską. Tak samo niedaleko znajdują się : szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek oraz kościół.


Ciągle jest szansa by zamieszkać w kolejnym budynku D - już ostatnim na Bramie. Klucze do ukończonych mieszkań będzie można odbierać na wiosnę 2019 roku. Sprzedaż rozpoczniemy po świętach, a już teraz można dokonać wstępnej rezerwacji oraz obejrzeć wstępne plany w Biurze Sprzedaży. Zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest spore.


W nowym ośmiokondygnacyjnym budynku D z windą, zaprojektowaliśmy dwu- i trzypokojowe mieszkania ze słonecznymi balkonami od strony południowej i zachodniej. Do każdego z nich będzie przypisana komórka lokatorska. Przy bloku będą miejsca postojowe, a do większych lokali będzie można dokupić samodzielny garaż.

 

Zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ulicy Żyrardowskiej 83 c w Elblągu, od  poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 - 15.00, tel. 55 611 01 85.   


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem